EMEKLİ UZMAN JANDARMALAR DERNEGİ
Ana Menü
Son Eklenen Dosyalar
İçişleri Bakanlığı
İçişleri

Bakanlığı
J.Gn.K.
Bu Sayfayı Paylaş
Facebook

Tweet

Emujad Sosyal Ağları
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 7

» Çevrimiçi Üyeler: 1
abdulaziz33

» Toplam Üye Sayısı: 2,105
» En Yeni Üye: derhestack
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Atatürk Köşesi
Şehit ve Gazi Hakları
Son Eklenen Şehitler
Saygıdeğer Uzman Jandarma Camiasına;
Saygıdeğer Uzman Jandarma Camiasına;Saygıdeğer Uzman jandarma camiası;
vatan, millet, bayrak sevgisi, silah arkadaşlığı ve vefa duygusu etrafında, emeklisi ve muvazzafıyla kenetlenmiş Uzman Jandarma ailesi olarak, verilen her türlü görevi büyük bir azim ve kararlılıkla yerine getirmeye çalıştıkları 2016 yılını geride bırakırken, daha mutlu ve huzurlu günlere erişmek umut ve temennisiyle 2017 yılını karşılamamaktayız.

Bizler Uzman Jandarmalar olarak tüm faaliyetlerinde 'vazifenin ifasını esas alarak, yürütülen çalışmalarla etkin, saygın, caydırıcı bir güç olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da egemenlik ve bağımsızlığımızın, bayraklaşan yurt topraklarının bütünlüğünün ve güvenliğinin en önemli teminatı olmaya devam edeceğiz.

Başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ülkenin bekası, milletin birlik ve beraberliği uğruna canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet ve minnetle, kahraman gazileri saygı ve şükranla anıyorum.

"Yeni bir yılın karşılanması vesilesiyle yüce milletimizin birlik, beraberlik, huzur ve refah içerisinde daha nice yıllara erişmesini temenni ediyorum.

Türkiye Cumhuriyeti'nin bekası için yurdumuzun her bir köşesinde, 'Vatan namustur anlayışı ile en zor arazi ve iklim şartlarında bile, gece gündüz demeden, büyük bir özveri, cesaret, üstün görev bilinci ve başarıyla kutsal vazifelerini yerine getiren Jandarma Teşkilatının Kahraman ve fedakar Uzman Jandarma personeli, yıllarını Devletimize adayan emekli mensuplarımızın, değerli aile bireylerinin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, sağlık, mutluluk, başarı ve esenlikler getirmesini diliyorum."

2017 yılının Uzman Jandarma yılı olmasını yüce allahtan niyaz ediyorum. Allah'a emanet olun.

EMUJAD YÖNETİMİ ADINA.
Genel Başkan
Şeref ÇAYIRTEPE