EMEKLİ UZMAN JANDARMALAR DERNEGİ
Ana Menü
Son Eklenen Dosyalar
İçişleri Bakanlığı
İçişleri

Bakanlığı
J.Gn.K.
Bu Sayfayı Paylaş
Facebook

Tweet

Emujad Sosyal Ağları
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 29

» Çevrimiçi Üyeler: 1
umutersin

» Toplam Üye Sayısı: 2,139
» En Yeni Üye: Hakan 38
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Atatürk Köşesi
Şehit ve Gazi Hakları
Son Eklenen Şehitler
SAYIN BAŞBAKANIMIZ BİNALİ YILDIRIM İLE GÖRÜŞME
SAYIN BAŞBAKANIMIZ BİNALİ YILDIRIM İLE GÖRÜŞMECamiamızın Çok değerli Üyeleri;
Kıymetli üyelerimizin bizleri takdir edip siz değerli üyelerimize temsilci olarak seçtikleri için bir kez daha teşekkür ederim. Hakikaten Uzman jandarma camiası çok kıymetli ve vakur insanların bir arada olduğu seçkin bir topluluktur. Bizlerde EMUJAD yöneticileri olarak Bu bilinçle Uzman Jandarma Camiasını ve Uzman Jandarmayı en üst düzeyde temsil etmeye devam ediyoruz .
Bu Kapsamda Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Binali YILDIRIM ile görüşme gerçekleştirdik, Sayın Başbakanımıza çok samimi ve içten duygularla Uzman Jandarmaların mağduriyetlerini ve bizlere söz verilmesine rağmen verilmeyen haklarımızın bir an evvel verilmesini açık ve net bir sözle istedik.
Özellikle konuyu dağıtmamak ve öz ve kısa olması için
Kadroları kapatılan hali hazırda Astsubay kadrosunda çalıştırılan ve Astsubaylar gibi muvazzaf olan tüm Uzman Jandarmaların bir üst statüye geçirilmesini,
Uzman Jandarmaların askeri okulda geçen sürelerin subay ve Astsubaylarda olduğu gibi fili hizmetten sayılması için gerekli düzenlemenin yapılmasını ,
Aynı eğitimi aldığımız, aynı işi yaptığımız, aynı okulu okuduğumuz Astsubaylara uygulanan 3600 Ek göstergenin Uzman Jandarmalara da uygulanmasını, talep ettik ve sayın başbakanımıza şuan başbakanlıkta olduğunu söyledikleri Uzman Jandarma okulunun hizmetten sayılması ve 3600 ek göstergenin uzman jandarmalara da uygulanması konusunda bir an önce yayınlanması için yardımlarını istedik.
Sayın başbakanımız bizleri gayet güler yüzle ve içtenlikle karşılamış ve sorunlarımızı dinlemiş yardımcı olacağını belirtmiştir. Kendisine teşekkür eder camiamız adına saygılarımızı sunarız.
Başbakanımıza, Bakanlarımıza ve Genel Komutanımıza sorunlarımızı ve taleplerimizi EMUJAD olarak bizler sizlerin temsilcisi olarak Emekli ve Çalışan tüm Uzman Jandarmaların Sosyal haklarının, Çalışma ortamlarının ve Statülerinin iyileştirilmesi için var gücümüzle anlatmaya devam edeceğiz.
Uzman Jandarma Camiasının Güzide Emeklilerine Sağlıklı Yaşam diler, Çalışanlarımıza hayırlı görevler temenni eder, Ailelerimizle birlikte huzurlu ve mutlu yaşamak dileğiyle Allaha emanet olun.

EMUJAD YÖNETİM KURULU ADINA
Şeref ÇAYIRTEPE
Genel Başkan