09 ARALIK UZMAN JANDARMALAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ATANIN HUZURUNA ÇELENK KOYMA TÖRENİ
Değerli arkadaşlarım uzman jandarma camiasının kıymetli üyeleri hepinize en derin saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.
Emekli Uzman Jandarmalar derneği olarak sizlere hizmet etmek, sizleri her ortam ve şartta en iyi şekilde temsil etmek sizlerin seçtiği EMUJAD yönetiminin asil görevidir.
Bu bağlamda 9 Aralık Uzman Jandarmalar günü münasebetiyle 6 Aralık tan itibaren zaman zaman faaliyetlerimizi yayınladığımız birçok ziyaret etkinlik ve faaliyetlerde bulunduk.
Bu faaliyetlerimiz ve etkinliklerimiz uzman jandarma camiasını bir arada tutmak ve birbirimize sıkı sıkıya sarılmak içindir.
EMUJAD Yönetim olarak bizler sizlere her daim hizmet etmekle görevli kişileriz, O nedenle en iyi şekilde hizmet etmeye gayret gösteriyoruz.

Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun mücadelemiz kutlu ve hayırlı olsun azmimiz hiçbir zaman kırılmasın.

Değerli arkadaşlarım.
9 Aralık uzman jandarmalar günü nedeniyle kıymetli şehit ailelerimize gazi ailelerimize emekli üyelerimizin ailelerini ve çok şey borçlu olduğumuz Azîz şehitlerimizin kabrini ziyaret ettik.
Daha sonrada yıllarca çok arzu ettiğim derneğimizin temsili için çok yerinde olan çok önemli bir ziyaret gerçekleştirdik ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün atamızın huzuruna çıkma şerefini Nail olduk.
Uzman jandarmaların arzusu idi benim de çok istediğim bir faaliyetti, ancak mozoleye Çelenk koymak resmi tören yapmak için gerekli yasal izinleri bugün alabildik, Bu konuda bize desteğini esirgemeyen genelkurmay başkanımız orgenarel sayın Yaşar Güler paşama ve heyetine de ayrıca teşekkür ediyorum, çok şükür bugüne nasip oldu.
Atamızın mozolesine Çelenk koyarak Şeref defterine uzman jandarmalar derneği olarak kayıtlara girdik her daim emrinde olduğumuzu ilettik.
İnşallah bundan sonra her 9 Aralık'ta faaliyetlerimiz daha da artarak devam edecektir.
Bu vesileyle 9 Aralık Uzman Jandarmalar günü münasebetiyle bizi makamlarında kabul eden Sayın Jandarma Genel Komutanımız Orgeneral Arif Çetin ve kıymetli heyetine, bizleri evlerinde kabul eden şehit ailelerimize, gazi ailelerimize ve üyelerimizin kıymetli ailelerine,
JÖAK personelinin organize etmiş olduğu 9 Aralık uzman jandarmalar günü birlik beraberlik toplantısına katılan kıymetli arkadaşlarımıza, günümüz münasebetiyle sosyal medyadan ve arayarak destek olan çok kıymetli milletvekillerimize, Parti Genel merkezlerine, il başkanlarına, belediye başkanlarına, valilerimiz e kaymakamlarımız a muhtarlarımıza,
Bu törende bu soğukta bizi yalnız bırakmayarak hem Şehitlik ziyaretimize hem Anıtkabir ziyaretimize gelen çok kıymetli meslektaşlarıma ve hanımefendilere, bizi unutmayan her zaman bizim yanımızda olan Aziz Türk milletine, şahsım yönetimim ve saygıdeğer uzman jandarma camiası adına sonsuz teşekkür ediyor saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.
Bu vesileyle Aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş uzman jandarma kardeşlerimizi minnetle rahmetle anıyor, Kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyor, siz uzman jandarma camiasına emekli ve çalışanları ile birlikte herkese sağlık sıhhat ve afiyet diliyorum.
İnşallah bir dahaki günümüze haklarımızın alındığı müjdeli haberlerim verildiği Bir uzman jandarmalar günü olur durmadan yılmadan azimle ve hep beraber çalışmayı sürdüreceğiz sizleri Allah'a emanet ediyor saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.????????????????????????