3600 EK GÖSTER İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
DEĞERLİ ARKADAŞLAR 3600 EK GÖSTERGE ALLAH'IN İZNİYLE ÇÖZÜLECEKTİR.
HİÇ KİMSE TEREDDÜT ETMESİN MECLİSE GELDİĞİNDE HEP BERABER GÖRECEĞİZ.
DERNEĞİMİZİN GAYRET VE ÇABASI DOĞRULTUSUNDA HEM İÇİŞLERİ BAKANIMIZLA HEMDE JANDARMA GENEL KOMUTANIMIZLA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ GÖRÜŞMELERDE , AYNI ZAMANDA TBMM DE GRUBU BULUNAN DEĞERLİ SİYASİ PARTİ LİDERLERİ VE MİLLETVEK,LLERİ TARAFINDAN BİR ÇOK KEZ UZMAN JANDARMALARA ,3600 EK GÖSTERGE VERİLECEKTİR ŞEKLİNDE BEYANATLARINA YAKINEN ŞAHİTSİNİZ.
BİZ KONUYU TAKİP EDİYORUZ ŞUAN UZMAN JANDARMALAR İÇİN OLUMSUZ BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.
HENÜZ HİÇ KİMSEYE 3600 EK GÖSTERGE VERİLMEMİŞTİR. HİÇ KİMSE ALMAMIŞTIR. HEP BERABER TASARI MECLİSE SUNULDUĞUNDA KİM ALACAK KİM ALMAYACAK GÖRECEĞİZ.
UZMAN JANDARMALARA VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLDİĞİ TAKDİRDE BİZDE 3600 EK GÖSTERGEYİ ALLAHIN İZNİYLE ALACAĞIZ.
UZMAN JANDARMALARIN 3600 EK GÖSTERGE DURUMUNU JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI VE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MÜŞTEREK YÜRÜTÜR. BU KONUDA KURUMUMUZ TARAFINDAN TEKLİF HAZIRLANARAK İÇİŞLERİ BANIMIZIN ONAYAINA MÜTEAKİP CUMHURBAŞKANLIĞINA GÖNDEREİLDİĞİNİ BİLİYORUM.
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZDA BU TEKLİFTEN SONRA POLİSLER GİBİ JANDARMALARIMIZDA VAR ŞEKLİNDE TV YAYININDA BEYANATTA BULUNMUŞTUR.
UZMAN JANDARMALARA DESTEK OLAN YANIMIZDA DURAN BİZİMLE BİRLİKTE OLAN HAKKIMIZI İSTEYEN VE VEREN SİYASETÇİLERİ VE KURUMLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIZ HEP İYİLİKLE SAYGIYLA ANACAĞIZ.
TÜM ARKADAŞLARIMA SAYGILARIMIZI SUNAR BİZİ TAKİP ETMELERİNİ TAVSİYE EDERİM.