EMEKLİ MEMURSEN BAŞKANINI ZİYARETİMİZ
Derneğimiz Yönetim ile birlikte 3600 ek gösterge çalışmaları konusunda fikir alışverişinde bulunmak ve çalışmaların son durumunu görüşmek üzere Emekli Memur-Sen Genel Başkanı Sayın Ali Küçükkösen ve yönetimi ile birlikte Memur-sen Genel Merkezinde bir görüşme gerçekleştirdik.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Memur-Sen arasında yapılacak olan görüşmelere bizzat katılacak olan Sayın Başkan Ali bey'e çalışmalara dahil edilmek üzere Uzman Jandarmaların gündeme getirilmesi ve çalışmalara Uzman Jandarmaların da ekletilmesi konusunda verimli bir görüşme gerçekleştirdik.
yapmış olduğumuz çalışma Sayın Başkana ve yönetimine verildi ve bizim çalışmamız memur senin de teklif edeceği sendika ve kurum başkanları ile birlikte uzman Jandarmalar da gündeme gelecektir.
Dernek olarak hem sivil otorite ve bürokrasi ile aynı zamanda kurumumuz olan Jandarma Genel Komutanlığı ve bakanlığımız olan İçişleri bakanlığı ile istişarelerimiz ve görüşmelerimiz aralıksız sürmektedir. ilerleyen zamanlarda yine bu konularla ilgili bilgilendirmede ayrıca yapacağım.
3600 ek gösterge ile ilgili henüz netleşmiş bir durum söz konusu değildir 2022 yıl sonuna doğru yaklaşıldığında her şey ortaya çıkacaktır. Bizim amacımız ve gayretimiz sona kalmadan gerekli girişimleri gerekli yerlerde ve zamanında yapmaktır bundan da hiç bir arkadaşımız ve camiamız şüphe ve tereddüt etmesin. Allah'ın izniyle hem kurumumuzca hem bakanlığımızca hemde çalışma bakanlığı ve diğer sivil toplum kuruluşları ile birlikte görüşmelerimiz sürmektedir saygılarımla bilgilerinize sunulur.