EMUJAD BAŞKANININDAN AÇIKLAMA

Kıymetli arkadaşlarım hepinize selam ve saygılarımı iletir, görevlerinizde Üstün başarılar temenni ederim. 

Emekli meslektaşlarıma ve Derneğimizin üyesi kıymetli üyelerimize sağlık ve afiyetler dilerim. 

Yönetim olarak Çalışmalarımız tüm camiamızın taleplerini kapsayacak şekilde ara vermeden devam etmektedir.

Bir Hakkı aldığımız zaman asla ama asla diğer haktan vazgeçmiş değiliz, Her hakkımızı kendi merciinde sürdürmekteyiz.

Ne statü hakkımızdan vazgeçeriz ne okulumuzun hizmetten sayılmasından vazgeçeriz, ne ordu evlerinden, nede diğer  hak ve taleplerinden vazgeçeriz. Allah'ın izniyle sizlerden aldığımız güçle hep beraber inşallah haklarımızın tümünü almak için çalışıyoruz.

Evet  33 yıldır beklediğimiz acaba bize de verirler mi dediğimiz,  3600 ek göstergeyi 2018 Haziran Seçimlerinden önce başlamak üzere bugüne kadar Derneğimizin ve yönetimimizin üstün gayret ve çabaları sonucunda Allah'ın izniyle Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamasıyla birlikte aldık. 3600 ek göstergeden çalışan, emekli ve malul emeklilerimize, ailelerimize eş ve çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun çünkü bu ekonomik iyileştirmeden tüm aile bireylerimiz faydalanacaktır.

3600 ek gösterge düzenlemesi astsubay meslektaşlarımıza ne kazandırıyorsa bize de aynı hakları kazandırmıştır. Ayrıca 3600 ek gösterge alamayan diğer derece ve kademelerde bulunan tüm arkadaşlarımıza da ilave 1200 TL iyileştirme yine Derneğimizin girişimleri sonucu alınmıştır.

Kıymetli Arkadaşlarım EMUJAD yönetimi olarak tamamen ÖZLÜK HAKLARIMIZA yönelik hizmet odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizim yönetimimiz hiçbir zaman seçim odaklı çalışmamıştır ve böyle gündemimiz olmamıştır her daim özlük haklarımıza yönelik çalışmaların içerisinde yer aldık. Eğer biz Yönetim olarak seçim çalışması yapmış olsaydık 3600 ek gösterge talebimiz tehlikeye girebilirdi.  

Son güne kadar hatta geceleri dahi bize destek olan yanımızda duran Sayın Vekillerimiz ve Komutanlarımızla birlikte süreci takip ettik.  

Bizim Yönetim olarak kaybedecek zamanımız yoktur. 

Geçen her gün bizim lehimize işliyor o nedenle haklarımızı kademe kademe ve söke söke hep beraber istişare ederek alacağız. Sizler bizleri UZMAN JANDARMALARA hizmet edin özlük haklarımızı alın her daim Uzman Jandarmaların, Şehit ailelerimiz ve Kahraman Gazilerimizin yanlarında dimdik durun diye seçtiniz.

Çok şükür bizde  buna layık olamaya çalışıyoruz.  BİZDE BUNU YAPIYORUZ.

Değerli arkadaşlar 

Sizin destek verdiğiniz Bu yönetim güvenlik şirketi kurmayacaktır, inşaat yapmayacaktır, otel, devre mülk, pansiyon yapmayacaktır,  halı saha ekmek büfesi işletmeyecektir, konser bileti vb birçok ticari faaliyetleri yapmayacaktır ve hiçbir zaman da sizin sırtınızdan birilerini zengin etmeyecektir.

Eğer bir EMUJAD a bağlı bir işletmemiz olmasını tüm üyelerimiz istiyorsa oda olsa olsa Arkadaşlarımızın kalacağı Çocuklarımızın faydalanacağı, yer sorununu çözmek için misafir hane tarzında yurt tarzında bir yer olması gerekir. 

Bunu da tüm üyelerimizin isteği halinde ve üyelerimize hizmet amaçlı olur.

Bu teklifimizi de genel kurulun görüşüne sunacağız.

EMUJAD sizlerin bağışları ile ayakta durmaktadır ve böylede olacak ki! buraya gelen yöneticiler sizlere hizmet etsin. Yani patron  SİZ olun kıymetli arkadaşlarım.

Yolumuza Derneği sadece 3 yılda bir seçimden seçime hatırlayanlarla değil her daim dernekle omuz omuza yan yana olan arkadaşlarımızla bir üç yıl daha uygun görürseniz yolumuza devam edeceğiz.

Varlığımız birliğimiz daim geleceğimiz aydınlık olsun. Kırmızı çizgimiz statü veya isim değişikliği ve  okulun hizmetten sayılmasıdır.