Konya İl J.K.lığında görevli  Uzman Jandarma 5.nci geleneksel İftar buluşması
                                                   Konya İl Jandarma komutanlığı personeli tarafından müthiş bir kalabalıkla beşincisi organize edilen birlik beraberlik ve iftar programına katılmakla değerli meslektaşlarım yönetimimiz ve şahsım adına onure oldum.
Böyle toplantılar camiamız adına büyük bir kazanımdır birliğimiz dirliğimiz daim olsun, bir olmak diri olmak her zaman camiamızı Onure eder ve geleceğimiz için umut olur. Değerli arkadaşlarım Konya İl Jandarma komutanlığı'nın bu güzel etkinliği İnşallah diğer tüm İl Jandarmalar için bir örnek teşkil eder. Yönetim olarak bizler de hangi ilde olursa olsun seve seve katılır mutluluklarını sevinçlerini paylaşırız.
Organizasyonu icra eden değerli meslektaşım Sayın İsmail Albayrak bey'e ve tüm silah arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum, ayrıca bu güzel programımıza katılma nezaketi gösteren Konya harp malulü şehit ve gaziler Başkanımız kıymetli kardeşim Sayın Süleyman Ege bey'e ve devre arkadaşım değerli meslektaşım MHP Konya Ilgın ilçe Başkanımız sayın Harun Ok bey'e ve diğer katılımcılara camiamız yönetimimiz ve şahsım adına teşekkür eder saygı ve şükranlarımızı sunarız. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim, camiamızın yolunu her zaman açık eylesin selam ve saygılarımızla