MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN İZZET ULVİ YÖNTER BEYİ EMUJAD ÜYELERİ OLARAK ZİYARET ETTİK.
Emekli Uzman Jandarmalar Derneği EMUJAD olarak şehit ve gazi ailelerimiz ile birlikte oluşturduğumuz üyelerimizden oluşan heyet ile MHP Genel Başkan yardımcısı sayın İzzet Ulvi yönter beyi camiamızın sorunları ile ilgili olarak ziyarette bulunduk.
Sayın Başkanım bugüne kadar camiamıza vermiş olduğu destek nedeniyle şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi ilettik.
Ayrıca önümüzdeki dönemde camiamızın beklediği statü konusu, okulun hizmetten sayılması, şehit ve gazi ailelerimizin de mağdur olduğu ordu evleri konusunda taleplerimizi beklentilerimizi ilettik.
Sayın Başkanım 3600 ek gösterge konusunda nasıl mutlu sona ulaştıysak, Allah'ın izniyle okulun hizmetten sayılması konusunda da bu dönem son noktayı koyacağız demiştir????????. inşallah bunu da hep beraber göreceğiz.
Kıymetli arkadaşlar.
Hassasiyeti nedeniyle tüm ailelerimizin mağdur olduğu orduevleri konusunda da tüm girişimi mücadele yapacağını belirtmiştir
Asıl konumuz ve Olmazsa olmazımız statü konusu Uzman jandarmaların bundan sonraki asıl hedefidir. Bu konuda da Sayın Başkanım elinden gelen her şeyi yapacağını ve desdek vereceğini tüm heyetimiz önünde belirtmiştir.
Biz de yönetim ve camia olarak sayın başkanımıza sonsuz güveniyoruz inşallah önümüzdeki dönemlerde de camiamız için sevindirici haberleri hep beraber alacağız.
Sayın başkanımıza heyetimizi kabul ettiği için teşekkür eder çalışmalarında Üstün başarılar dileriz.